Kompletní nabídka služeb LOREMA Wellness

O násLOREMA Wellness s.r.o.
Firma LOREMA Wellness s.r.o. (dříve Sapho Hydro&Air s.r.o.) je jediným českým výrobcem hydroterapeutických systémů a jejich komponentů do van a sprchových koutů, který existuje na českém trhu již od roku 1995. Jsme dodavatelem pro širokou veřejnost, specializované stavební firmy i další výrobce hydroterapeutických systémů.

Technické oddělení neustále hledá nové cesty a nová řešení vedoucí k inovaci hydromasážních systémů, včetně jejich komponentů, a tím přispívá ke zvyšování spokojenosti uživatele. Klademe důraz na kvalitu, technickou vyspělost a vysokou užitnou hodnotu použitých materiálů, bezchybnou povrchovou úpravu a funkčnost všech použitých komponentů. Náročné zkoušky ve fázi výroby a důkladná výstupní kontrola jsou pro nás samozřejmostí.

Kvalita nabízených produktů a jejich spolehlivost je zajištěna důkladným výběrem subdodavatelů a rovněž také prostřednictvím evropských atestů.

Díky všem těmto vlastnostem se výrobky firmy LOREMA Wellness s.r.o. stávají perspektivní volbou nejen pro tuzemské, ale také zahraniční zákazníky.

© 2024 LOREMA Wellness s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů